Bezpłatna porada prawna

Dwa razy w miesiącu jest możliwość skorzystania z porady prawnej, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Radca prawny przyjmuje w czwartki.


Bezpłatna porada finansowa

Raz w miesiącu jest możliwość skorzystania z porady finansowej w zakresie optymalnego spłacania długów, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.


Bezpłatna porada socjalna

Raz w miesiącu jest możliwość skorzystania z porady socjalnej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Pracownik socjalny przyjmuje w czwartki.


Bezpłatne konsultacje psychiatryczne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Raz w tygodniu jest możliwość skorzystania z konsultacji u lekarza psychiatry. Psychiatra przyjmuje w czwartki.


Aktualnie w poradni przyjmują wykwalifikowani specjaliści


Agata Śniegula-Gadek

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

kierownik Poradni

Ukończyła Szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej w profilaktyce i terapii osób uzależnionych, szkolenia z zakresu dialogu motywującego oraz uzależnień behawioralnych. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowany przez PTP i sekcję naukową psychoterapii. Realizator rekomendowanego programu Candis oraz programu wczesnej interwencji Fred goes net. Od 2010 roku pracuje z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, zarówno w ośrodkach stacjonarnych, jak i ambulatoriach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, przestrzega Kodeksu Etyczno-Zawodowego. Zarówno zawodowo jak i prywatnie interesuje ją człowiek i jego opowieść. Lubi rozmawiać i słuchać. Jest miłośniczką zwierząt i gór, szczęśliwą mamą i żoną.

„W pracy terapeutycznej pomagam ludziom osiągnąć spokój, zaszczepiam w nich pogodę ducha i bazuje na ich potencjale.”


Tomasz Gadek

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

"Izabela Moskal-Sobolewska

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzaleznień

Ukończyła szkolenie nt. skutecznych metod profilaktyki i terapii w odniesieniu do uzależnień behawioralnych, szkolenie z dialogu motywującego oraz Szkołę Trenerów „SIEĆ” PLUS rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Realizator rekomendowanego programu CANDIS. W przeszłości streetworker i współzałożycielka Ośrodka Leczenia Uzależnień Monar w Milejowicach, gdzie pracuje od 2001 roku. Aktualnie w trakcie 4 -letniej Szkoły Psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

„Lubię ludzi, a moja życiowa zasada brzmi: co siejesz to zbierzesz.”

Justyna Stadniczenko

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Realizatorka Candis oraz Programu Ograniczania Picia. Ukończyła Akademię Profilaktyki i Uzależnień Behawioralnych, szkolenie z Dialogu Motywującego, Szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej w profilaktyce i terapii uzależnień. Aktualnie w trakcie 4 -letniej Szkoły Psychoterapii rekomendowanej przez PTP. Fascynuje się przyrodą, Kaszubami, kolażem.

„W pracy terapeutycznej najbardziej zależy mi na przekazaniu, że jest nadzieja.”


Artur Kukulski

Pedagog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

....

.